Лазерна епіляція: міфи і сумніви
Лазерна епіляція – небезпечна чи ні? Які плюси? Є побічні ефекти? Потрібно відрощувати волосся чи ні перед процедурою? У статті відповідаємо на ці та інші запитання наших пацієнтів.
Види лазерної епіляції
Сьогодні хочеться розібратися в лазерної епіляції – які в неї плюси, чи небезпечна ця процедура для здоров’я і які вона має протипоказання.
Почнемо з того, що є декілька різновидів лазерної епіляції:
- Олександритовий лазер
- Діодний лазер
- Неодимовий лазер
- Гібридні лазери, які можуть поєднувати в собі відразу кілька довжин хвиль.
Дослідження результатів і ефектів від застосування лазерів та досвід роботи фахівців клініки сходяться в одному виборі – олександритовий лазер. У клініці процедуру лазерної епіляції ми проводимо на – найкращому і ефективному александритовом лазері на ринку косметологи.
Плюси лазерної епіляції
Сама процедура досить комфортно переноситься і по її закінченні не залишається ніяких больових відчуттів.
Якщо до лазерної епіляції пацієнт робив депіляцію, то протягом 1-1,5 місяців йому варто відмовитися від видалення волосків і просто збривати їх в зоні подальшого проведення процедури, так як від цього залежить ефективність бедующей процедури.
Незаперечною гідністю лазерної епіляції є те, що в процесі курсу пацієнт завжди може підголити ті волоски, які відросли, так як волосся на тілі ростуть нерівномірно. Отже, пацієнт залишається завжди соціалізований і може відвідувати басейни, лазні, гуляти влітку у відритих нарядах і не випробувати збентеження від відросло на тілі волосся.
Ще один плюс – з кожною процедурою волосся на тілі пацієнта стає все менше і менше. На курс в середньому потрібно 8-10 процедур з інтервалом від 1 місяця і в подальшому інтервал збільшується до 2 місяців. Волоски змінюють свою якість, стають більш м’якими, тонкими, а значить немає подразнень на тілі.
До того ж, якщо пацієнт страждав вросшими волоссям, то на курсі лазерної епіляції – це явище проходить, так як немає волосся на тілі – значить і зростати нічому!
Протипоказання до лазерної епіляції
Давайте визначимося з протипоказаннями до процедури лазерної епіляції:
- Онкологічні захворювання
- Епілепсія
- Вагітність та лактація
- Герпес у період загострення
- Місяць після активного засмаги і мінімум 2 тижні перед засмагою
- Цукровий діабет у стадії декомпенсації – це абсолютні протипоказання до процедури. Так само є ще ряд відносних протипоказань, які проговорюються безпосередньо з фахівцем, який буде проводити дану процедуру і приймається рішення про процедури безпеки індивідуально.
Лазерна процедура – небезпечна?
Чи небезпечна процедура лазерної епіляції для організму людини? Давайте розберемося. Якщо у вас немає протипоказань до даної процедури, то сама по собі вона абсолютно безпечна, оскільки лазер розпізнає тільки пігментовані волосяні стрижні. За ним енергія лазера проходить у волосяний фолікул, там вона перетвориться на теплову енергію, тим самим фолікул нагрівається і руйнується. Отже волосся перестає рости.
Всі родимки, родимі плями, татуювання на тілі пацієнта в зоні впливу під час процедури лазером не обробляються, фахівець їх ховає або просто акуратно обходить. Олександритовий лазер розпізнає тільки пігмент меланін, тому процедура буде ефективна на світло – русявих, темно-русявих і чорних волоссі. На жаль, світлі, руді і сиве волосся не можливо видалити даними способом.