Що таке крем-маска для обличчя і як нею користуватися?
Серед різних видів масок для обличчя – тканинних, плівкових, скаток т. д. – кремові маски (крем-маски), мабуть, найбільш універсальні. З ними просто займатися домашніми справами, вони не вимагають багато зусиль і часу для нанесення, а для кого-то вони і самі комфортні. З’ясовуємо у статті, що таке крем-маски, як ними користуватися і як додати в свій догляд.
Про масках в цілому
Маски для обличчя – додатковий засіб для догляду за шкірою. Зазвичай їх використовують, коли дії основного догляду недостатньо.
Маски допомагають швидше пом’якшити чи усунути проблеми: іноді це просто набряклість або темні кола від недосипання, а іноді і більш серйозні речі – зневоднення, комедони, акне. Дія масок набагато сильніше, ніж крему, – в цьому їх плюс.
До речі, ми також розповідали про глиняні і альгінатние маски.
Крем-маски для обличчя
Вони називаються так не тільки з-за своєї консистенції. Часто така маска (стосується зволожуючих і живильних) – фактично той же крем, але більш концентрований. Їх можна використовувати, коли потрібно отримати як можна більше зволоження або харчування відразу: наприклад, коли шкіра побувала в екстремальних умовах – на морозі у вітряний день.
Їх можна використовувати окремо, але краще вбудувати в основний догляд і використовувати у комплексі з зволожуючим засобом. Кремовими масками можна користуватися частіше одного разу в тиждень, наносити більше, ніж на 15-20 хвилин, і навіть залишати на ніч.
Кремові маски підходять не тільки для сухої або збезводненої шкіри, але і іншим типам – в тому числі жирної, проблемної. Головне – правильно підібрати і правильно використовувати.
Як використовувати крем-маску для обличчя?
Найкраще – відразу після вмивання, перед основним відходом.
1. Очистити шкіру від макіяжу і інших забруднень. Використовуйте теплу, не гарячу воду. Перед застосуванням будь-маски треба видалити ороговілі частинки шкіри за допомогою скрабу – так ви допоможете шкірі оновитися і підсилите дію маски.
2. Розподілити по обличчю, шиї, декольте і, якщо допустимо, навколо очей. Наносити потрібно густим шаром: на обличчі повинно бути достатньо коштів, щоб воно працювало.
3. Тримати крем-маску можна від 15-20 хвилин, залежить від її типу і дії. Наприклад, очищувальну або отшелушивающую крем-маску потрібно тримати недовго, а зволожуючу або живильну можна і зовсім не змивати: просто видаліть основну частину, а залишки розподіліть по шкірі і зверху нанесіть основний догляд, або залиште на ніч замість крему (про що ми писали трохи вище).
Буде сильніший ефект, якщо залишити крем-маску на обличчі надовго?
Все залежить від конкретної маски і рекомендацій бренду. Якщо дозволено тримати маску довгий час, то можна розраховувати, що кожний компонент у складі виконає завдання на 110% і шкіра отримає максимум користі. Це здорово працює, коли треба досягти видимого результату якомога швидше.
Важливо правильно підібрати маску за її призначенням та за типом і станом шкіри: від цього залежить ефект, який ви отримаєте. Поки маска на обличчі, активні інгредієнти проникають в шкіру і прискорюють метаболізм клітин. Це добре, коли в міру.
Якщо довго тримати, наприклад, очищає крем-маску, то продукти переробки, які вийдуть на поверхню, знову можуть проникнути в шкіру і надати вже токсичний ефект. Або, якщо надовго залишити живильну маску на жирній шкірі, то виникне парниковий ефект і можуть з’явитися комедони. Тому обов’язково читайте правила використання кожної маски і враховуйте всі умови.