Три речі, які багато жінок лише обіцяють, але дуже рідко дають

Цікаве

Якщо відкинути убік всю романтику, кохання та інші гарні почуття, то відносини між чоловіком і жінкою, по суті, нагадують співпрацю, в якій обидві сторони, в ідеалі, мають отримати якусь вигоду.

Якщо взяти про звичайнісінькі відносини, то ця угода виглядає так. Є жінка, яка зі свого боку пропонує себе, і є чоловік, який розплачується за все це своїми грошима (подарунки, залицяння та інше) часом, силами, нервами. Жіночий блог Rossignol.com.ua дає повну інформацію про фінансові відносини між чоловіком та жінкою.

І якщо проаналізувати відносини останніх років, то ця тенденція простежується дедалі гостріше. Жінки все наполегливіше намагаються запропонувати себе чоловікам, вигадуючи різні хитрощі:

 • Справжньому чоловікові потрібна поряд жінка!
 • Ми даруємо чоловікам космічну енергію!)
 • Якщо у чоловіка поряд немає жінки, то він невдаха, який не зміг себе реалізувати)

І якщо вже зовсім відкинути все гарне і поговорити про відносини з найсухішої та беземоційної точки зору, то сучасні відносини тісно перетинаються з маркетингом.

Три речі, які багато жінок лише обіцяють, але дуже рідко дають

Щоб залучити чоловіка, особливо статусного, йому обіцяють різні приємні речі, до ладу і не вимагаючи нічого натомість. Але варто тільки чоловікові потрапити на цю вудку, як кардинально змінюється. Все обіцяне так і залишається в ранзі обіцяного, а от чоловіка вимагають цілком реальних дій.

У цьому матеріалі я пропоную обговорити такі хитрощі і поговорити про речі, які багато жінок обіцяють чоловікам на початку відносин, але дуже рідко дають надалі.

 1. Різні обіцянки та гарантії

Думаю, що серед моєї аудиторії є чоловіки, яким не пощастило у стосунках. Наприклад, які пройшли через розлучення чи зраду.

Згадайте, що жінка говорила на самому початку спілкування. Навряд чи вона з усмішкою говорила про те, що через кілька років зрадить чи обдурить. Ні. Вона давала різні гарантії. Наприклад, обіцяла бути вірною. Надійний. Обіцяла, що буде чудовою господаркою. Говорила, як сильно хоче кохати і бути коханою.

Проблема в тому, що найчастіше жінка сама не здатна контролювати ці обіцянки, оскільки вони сильно залежать від емоцій та комфорту, який дарує чоловік. Сьогодні у нього все гаразд. Є робота, достаток, квартира та заміський будинок. Жінка готова розливатись найкрасивішими словами, але варто чоловікові все це втратити, як у жінки гаснуть емоції. Кохання зникло, а отже, вже й не хочеться бути дбайливим, вірним і далі за списком.

 1. Приємне проведення часу

Скажімо так, деякі жінки активно використовують тварину початок у своїх цілях, чудово розкручуючи чоловіків на все, що душа забажає.

Варто чоловікові лише натякнути про те, що якщо він зробить що-небудь (зводить до того ж ресторану, допоможе, подарує подарунок), то отримає те саме, якийсь приз, як чоловік буде готовий гори згорнути.

Це легко простежити і по соціальних мережах, де жінці тільки варто додати більш менш відкрите фото, як чоловіки заливаючись слинами пишуть захоплені коментарі і так і хочуть познайомитися ближче.

Три речі, які багато жінок лише обіцяють, але дуже рідко дають

Але є низка “маленьких” проблем. Наприклад, жінка може залучити чоловіка обіцянками, що ось якщо він погодиться на більш серйозні стосунки (або навіть шлюб), то тоді у нього буде найякісніший і найприємніший дозвілля, і, що важливіше, постійне. У результаті все навпаки – цього часу стає все менше, а сама жінка зацікавлена в тому, щоб “полежати три хвилини”, і все.

Є й інший важливий момент. Так, багато сучасних жінок виглядають надзвичайно і неймовірно. Ось тільки … виглядають вони так або в інтернеті, обробляючи фото десятками фільтрів, або ж використовуючи різні хитрощі на кшталт косметики. У результаті чоловік клює на красиву картинку, фантазуючи, як він чудово проводить час із гарячою красунею, а виявляється, що жодної гарячої красуні і немає. Це все обман.

Нарешті, багато чоловіків просто перебільшують важливість “цього самого”. Вони твердо переконані, що виключно заради цього можна терпіти всі жіночі закидони та утримувати її, але на практиці вони отримують щось, що зовсім не відповідає як очікуванням, так і витраченим ресурсам.

 1. Жіноча праця

Оскільки жінці потрібно переконати чоловіка, що він повинен вибрати її і саме її, то вона часто тисне на деякі речі, які, нібито, здатна зробити тільки жінка.

 • Я смачно готуватиму.
 • Я буду утримувати будинок у затишку.
 • Для мене не проблема зробити прибирання.

Іншими словами, жінка чітко означає, що так, є деякі жіночі обов’язки, які я хочу взяти на себе у наших відносинах. Чоловік на це клює, а коли починається сімейне життя, то жінка з незворушною особою просить переглянути раніше обумовлені угоди.

Наприклад, жінка вимагатиме від чоловіка поділу обов’язків.

 • Готуй собі сам – я не куховарка.
 • Тобі що, складно погладити сорочку?
 • Помий посуд, я зайнята.

Або ж жінка поступово знижуватиме обсяг виконуваної роботи, роблячи все так, що чоловік нічого і не помітить, а коли помітить, то буде пізно.

Related Posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *