Жінка “аб’юзер” найбільше у світі боїться трьох простих речей

Цікаве

Жінки так часто говорять про чоловічий аб’юз, що багато хто з нас повністю перестає сумніватися в тому, що чоловічий аб’юз дійсно є, і що розвинений він повсюдно. Але я вважаю, що чоловічий аб’юз зустрічається набагато рідше, ніж жіночий. Просто чоловіки часто не афішують, що їх пригнічує жінка, що вона з них знущається і так далі. Чоловікам дуже соромно у цьому визнаватись, соромно на це скаржитися.

Однак варто розуміти, що у нас у суспільстві майже на всіх рівнях уже узаконили матріархат. Це означає, що жінка свідомо стоїть вище за чоловіка, у тому числі й у шлюбі. Жінки від природи не можуть органічно перебувати на позиції лідера у відносинах, тому вони починають “кошмарити” чоловіка, знущатися з нього, загалом, зловживати своєю владою, яку вони отримали просто тому, що вони жінки.

Багато хто з вас може сказати, що я зараз скаржуся на “злих” жінка і виправдовують “слабких” чоловіків. Але це зовсім так. Справа в тому, що визначення “слабкий” або “сильна” не можуть бути застосовні у тих випадках, коли люди в принципі між собою рівні, ну або прагнуть цього. Тобто якщо ми боремося за рівноправність, ми маємо застосовувати до всіх однакові вимоги.

Саме тому називати чоловіка аб’юзером, тому що він чоловік не зовсім вірно. Адже здебільшого це зовсім не так, особливо в наш час. Про чоловічий аб’юз ви можете прочитати тут https://bonus-club.kiev.ua/.

Жінка "аб'юзер" найбільше у світі боїться трьох простих речей

  1. Рівноправність.

Як я вже зазначив вище – всі жінки аб’юзери бояться рівноправності. А все тому, що якщо жінка є аб’юзером, то вона вже почувається набагато вищою, важливішою, сильнішою за чоловіка. Погодитися на рівноправність для такої жінки означає спуститися вниз, обмежити свою сферу впливу на чоловіка.

Саме тому всі жінки аб’юзери говорять про те, що у нас рівноправність, але ніколи цієї рівноправності не дотримуються. Ці жінки дуже бояться, що чоловік у якийсь момент вийде з-під їхнього контролю, тому вони намагаються якнайсильніше його прогнути, якомога сильніше принизити його, мати вплив над його ресурсами, зв’язками, часом.

Погляньте на ситуацію в більшості сімей – саме жінки в них відповідають за фінанси, а точніше за їх розподіл саме жінки наполягають на рішеннях, які вигідні тільки їм. Жодна з таких жінок не захоче повернутися до рівноправності, в якій від неї вимагають стільки ж, скільки й від чоловіка, а ось привілеїв набагато менше, ніж у неї зараз.

  1. Вимоги.

Жінка аб’юзер завжди вимагає від чоловіка навіть більше, ніж він їй може дати. Але вона ніколи не потерпить, щоб щось вимагали, вимагали, намагалися забрати. Адже така жінка не зможе і не захоче виконувати чужі вимоги, бо вже звикла, що за неї все робить чоловік, яким вона командує.

З кожним роком сімейного життя жінка зазвичай захоплює все більше влади над чоловіком. Це сприяє тому, що чоловік уже не може або може, але боїться, що щось у цієї жінки вимагати. Жінка розслаблюється все сильніше, а коли вона вже розслабилася і відчула зону комфорту, вибиратися з неї вже зовсім не хочеться.

Погляньте на коментарі найрозлюченіших і владних жінок під моїми статтями – вони шалено намагаються відвоювати своє право на “недоторканність”, але при цьому вони намагаються захопити якнайбільше влади над чоловіком, щоб нескінченно від нього щось вимагати, а потім також нескінченно що від нього отримувати.

Жінка чудово бачить, у якому невигідному становищі перебуває чоловік, від якого вона потребує дедалі більше. Тому їй дуже боязно опинитись на його місці.

Жінка "аб'юзер" найбільше у світі боїться трьох простих речей

  1. Догляд.

Жінка аб’юзер хоч і веде себе досить нахабно і безпринципно до чоловіка, але вона завжди боїться його втратити. Вона схожа на занадто злого начальника, який на тебе постійно кричить, у чомусь звинувачує, утискає, але втрачати тебе боїться, бо ти дуже цінний, можливо, навіть незамінний працівник.

Кожна жінка аб’юзер дорожить тим чоловіком, якого вона підм’яла під себе. Адже чоловік у житті майже кожної такої жінки є найціннішим активом. Якщо жінка підім’яла під себе чоловіка, то їй можна вже не турбуватися про своє майбутнє, це майбутнє, звичайно, може бути не найвидатнішим, але краще мати хоча б щось.

Коли чоловік від такої жінки за власним бажанням йде, їй стає ніяково від самотності, адже тепер вимагати дамі доводиться тільки від самої себе. Їй доводиться займатися самобичуванням, доводиться трудитися, зазнавати невдач, не маючи можливості звалити провину за свою незадоволеність на когось іншого.

Жінка аб’юзер, незважаючи на всю свою владність, може бути набагато боягузливішою, ніж жінка скромна і поступлива. Але якщо жінка проявляє поступливість по відношенню до чоловіка, то він не обов’язково повинен бути аб’юзером, а якщо поступливість виявляє сам чоловік, то це завжди справа рук жінки аб’юзера.

Related Posts

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *